“POTWIERDZENIE WOLI”

Od 3 kwietnia 2024 roku od godz. 08:00 do 10 kwietnia 2024 roku do godz. 16:00, należy potwierdzić wolę zapisu dziecka w przedszkolu do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Można to zrobić na trzy sposoby:

1. osobiście – zgłosić się do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane i potwierdzić wolę (wcześniej umawiając się telefonicznie 509 38 39 88)
  2. mailowo jako załącznik – wydrukować potwierdzenie woli, podpisać w sposób tradycyjny, zeskanować, wstawić jako załącznik i wysłać mailowo na przedszkole.jasien@gmail.com ,
  3. elektronicznie – podpisać potwierdzenie woli profilem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym i wysłać poprzez witrynę kandydata.

Brak potwierdzenia woli zapisu dziecka w danej placówce w ww. terminie będzie traktowane jako rezygnacja z przyznanego miejsca.

Publikacja list dzieci przyjętych i nieprzyjętych nastąpi w dniu 12 kwietnia br. o godz. 15:00.

UWAGA: Aplikacja nie działa poprawnie na telefonach komórkowych.